Teslimat Bilgisi

Teslimat ve Kargo Bilgileri

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından .....com garantisi ile size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-mail'i ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-mail size yollanacaktır.

......com ürün portföyünde bulunan binlerce ürün için stok tutmaktadır. Çok özel durumlarda ise Ürünler sipariş üzerine ilgili tedarikçi firmalardan tedarik edilerek müşteri adresine kargo ile ulaştırılmaktadır. Stoklarımızda mevcut olan ürünleri 48 saat içersinde adresinize teslim edilirken, oluşan özel durumlarda ürün temin sürecinden dolayı teslimatlar 4 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Her ne kadar ürün listeleri sürekli güncel tutulsa da sipariş etmiş olduğunuz bazı ürünler bizim veya tedarikçi firmaların stoklarında tükenebilmekte yada nadirde olsa ürün teminlerinde gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda Müşteri Hizmetleri sizinle irtibata geçerek bilgi verecek ve iptal edilen siparişin veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir.

Kesinleşen siparişler, siparişin alındığı gün itibarıyla saat 14:00'den sonraki 48 saat içersinde, kargo firması tarafından adresinize teslim edilmektedir. Bazı illerde teslimat süreleri olağanüstü hava şartları veya Ulaşım problemleri nedeniyle bu 48 saatlik sürelerin dışına sarkabilmektedir. Bunun yanında özelikle büyük Şehirlerde teslimat süreleri genelikle 24 saat içersinde gerçekleşmektedir. Cumar  günleri 14.00 kadar gelen siparişler kargoya verilir 14.00 dan sonra gelen siparişler pazartesi gününe kalmaktadır. Pazar günü gelen tüm siparişler pazartesi gününe kalmaktadır.

99 TL ve üzeri alışverişlerde Kargo Bedeli tahisl edilmez. 99 TL nin altındaki siparişlerde ise aksi belirtilmediği takdirde kargo ücreti müşteriye aittir. Kargo ücreti, ürünlerin desi'si (hacim) ve teslim adresinin uzaklığından bağımsız olarak Aras Kargo İle şehir içi gönderiler 4,99 TL, şehirdışı gönderiler için 4,99 TL kargo ücreti alınmaktadır. Alışveriş işlemi bitmeden önceki, ödeme bilgileri sayfasında siparişinize ait kargo ücretini görmeniz mümkündür. Kargo ücreti alışverişiniz ile birlikte tahsil edildiğinden kargo şirketine herhangi bir ödeme yapmayınız.

Siparişinizin durumunu www......com ana sayfasından ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri bölümünden görebilir veya ......com mail adresinden müşteri hizmetlerine ulaşarak öğrenebilirsiniz.

.......com ürün portföyünde bulunan binlerce ürünün bilgi ve fiyat güncellemesini tedarikçi firmalardan alınan bilgiler üzerine yapılmaktadır. Bu sebeple olası bilgi ve fiyat hatalarından firmamız sorumlu değildir. Ürün fiyat ve bilgilerinde oluşabilecek yazım hataları söz konusu olduğunda ....e.com kayıtlarındaki bilgi ve fiyatlar geçerlidir.

Sevkiyat tarafınıza teslim edilmek üzereyken kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık vb. durumlardan müşterinin sorumlu olduğunu ve bunların iade veya ayıplı mal şartlarını bozduğunu unutmamalısınız.