Fiyatı
Kategoriler

GPS Takip Cihazları

GPS Takip Cihazları

Bu cihazlar ailenizin, arkadaşlarınızın, iş çevrenizin sizin hakkınızda ne konuştuğunu öğrenmenizi sağlayacak buna göre önlem almanızı sağlayacaktır.

Araç Takip ve Dinleme Cihazı

Sürücü Tanıma özelliği sistemimizle vardır. O an hangi sürücünün aracı kullandığını sürücülere tanımladığımız i-button cihazları ile takip etmeniz mümkün olacaktır.

Araçların aşırı hızlı kullanımının önlenmesi, belirlenen rota dışına yapılan seyahatlerin denetimi, rölantideki gereksiz çalışma süresinin kontrolü ve mesai dışı araç kullanım denetimleri sayesinde yakıt tüketiminde %20’ye varan tasarruf sağlar.

Bir bakışta araçlarınızın günlük rota süreçlerini, yani başlangıç, bitiş, durma, park etme gibi hareketlerini anlık olarak takip edebilirsiniz.

Aracınızın doğru kullanımı sonucu bakım masrafları da azalacaktır.

Kullanım alanı geniş olan bu ürünün kullanım alanını ihtiyaçlarınıza göre çeşitlendirebilirsiniz.

Araç takip sistemimiz ile tüm çalışma zamanını denetim altında tutabilirsiniz. Eğer aracınız mesai bitiminde bir kez daha çalıştırıldıysa ya da belirlenen bölgenin dışında başka sürüşler yapılırsa, sistemimiz üzerinden hemen bilgilendirilirsiniz.

Araç Takip Cihazı

Araç Takip Cihazı Mıknatıslı

Kullanımı çok kolaydır. Kolay montaj yapılabilir GPS takip cihazıdır.

Özel Mıknatısları ile her hangi metal parçanın üstünden düşme riski minimuma indirerek kolay montaj imkanı sağlar.

Uzun batarya ömürlü TC-104 ile araca montaj yapmanıza gerek kalmadan ve hatta araç içine girmeden yalnızca saniyeler içinde uygulayabileceğiniz bir cihazdır.

GPS takip cihazları

Mini Dinleme Takip Cihazı

Mini A8 Dinleme ve Takip Cihazı

Bu ürün sayesinde, yaşlılar, alzheimer hastaları, evcil hayvanlar ve çocuklarınızın nerede olduğunu kolayca tespit edebilirsiniz. Aynı zamanda istediğiniz zaman bulundukları ortamı dinleyebilirsiniz

Sese duyarlıdır. Cihazın bulunduğu ortamda konuşma olduğu zaman cihaz sahibini yani sizi telefon numaranızdan arıyor, böylelikle siz boşuna aramış olmayacaksınız.

Kullanımı çok kolay ve pratiktir. Hem dinleme yapabilir hemde cihazın nerede olduğunu haritadan görebilirsiniz.

Taiwan üretimi olan bu ürün günümüzün en yeni teknolojisidir. Özellikle ev, ofis, iş yeri, araba, yaşlılar, çocuklar, evcil hayvanlar ve bunun gibi takip edilmesini istediğiniz her yerin ve herkesin üzerine bilgisi olsun veya olmasın rahatlıkla bırakabilir dinleme veya yer takibi yapabilirsiniz.

Ses kontrol işlemini aktif etmek istediğiniz taktirde ise dört adet 1111 yazıp SMS olarak göndermeniz yeterli olacaktır. Mini Dinleme,Takip Cihazı Turkcell, Vodafone ve Avea ile çalışmaktadır.

 

YASAL UYARI 
Gizli Kameralar, Dinleme Cihazları ve Takip Cihazları;
Çocuk Güvenliği, Çocuk Bakıcı Takibi ve Personel Takibi için Geliştirilmiştir.
Bu ürünlerin farklı şekilde ve insanların Özel Hayatını ihlal edecek şekilde kullanılması kanunen YASAKTIR.
Cihazın, tehdit, santaj, kişilik haklarına tecavüz vs. gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir.
Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız veya satıcı sorumlu tutulamaz.

 

GPS Takip Cihazları, takip cihazları , takip cihazı çeşitleri, Gps takip cihazı satın al, takip cihazı fiyat, En iyi Gps kayıt cihazı

 

Göster:
Sırala:
Araç Takip ve Dinleme CihazıGPS TAKİP CİHAZIAraç Takip ve Dinleme Cihazı nın S..
2,075.00TL
2 yorum yapılmış.
Adsl Modem Dinleme CihazıAdsl Modem Dinleme Cihazını diğerlerinden ayıran en büyük &ou..
440.00TL
2 yorum yapılmış.
3G İzlemeli Uydu Alıcısı KameraSiz yokken evinizde iş yerinizde neler oluyor hemen görebile..
1,445.00TL
2 yorum yapılmış.
Araç Takip CihazıAraç Takip Cihazı MıknatıslıKullanımı çok kolaydır. ..
2,115.00TL
2 yorum yapılmış.